çankaya kampüs koleji özel okul bursluluk sınavı

Kampüs Koleji Çankaya Özel Okul Bursluluk Sınavı Tarihi

Eğitim alanında yaptığı yenilikler ve Ülke genelinde ve özellikle Çankaya genelinde başarıları ile 15 yıldır aynı kalitede hizmet veren  Kampüs Koleji 2020 Çankaya bursluluk sınavı detaylarını açıkladı. Çankaya Kampüs Koleji bursluluk sınavı sınav sonuçlarına göre başarılı öğrencileri eğitim bursu verecek.

Çankaya Kampüs Koleji Bursluluk Sınavı Ne Zaman?

Sınıf Seviyesi

Sınav Tarihi

 2,3,4,5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. Sınıf

22, 23 Şubat 2020

 Öğrenciler  aldıkları puanlara  göre % 100'e varan burs imkanından  faydalanabilecek.

Çankaya Kampüs Koleji Bursluluk Sınavı Başvuru

Birçok ailenin çocuğunu göndermek istediği  Kampüs Koleji Çankaya bursluluk sınavı ile çeşitli oranlarda indirimler sağlamakta ve kaliteli eğitimi ülkenin her köşesine taşıma mottosuyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.  Kampüs koleji Çankaya  bursluluk sınavı başvurusunu anasite üzerinden kolayca yapabilir, dilediğiniz kampüsle kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. Ankara ve Antalya illerinde bulunan Çankaya Kampüs Koleji'nin 2020 bursluluk başvurularını hızlı bir şekilde tamamlayabilir, kaliteli eğitimin kapılarını kazandığınız burs oranları ile indirimli yatlarla aralayabilirsiniz.

Çankaya Kampüs Koleji Bursluluk Oranları

2020  Çankaya Kampüs Koleji bursluluk sınavında başarılı olan öğrenciler, sınava girilen okulun kontenjanı dahilinde % 10 ile % 100 arasında burs kazanabilmektedir. Kazanılan burs oranları kurumun yıllık eğitim ücreti üzerinden indirim yapılarak kullanılır. Kampüs Koleji Çankaya bursluluk sınavı soruları ise içinde bulunulan eğitim yılından gelmekte ve öğrenciler sınav gününe kadar işledikleri konulardan sorumlu olmaktadırlar.

Test

Form Gönderimi

Tamam